אודות

גלעד. מקצוענות ממוקדת הצלחות

חברת גלעד יחסי ממשל ולובינג נוסדה בשנת 1997 והיא חברת הלובינג הוותיקה והמובילה בישראל, המתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי בזירת הממשל. במסגרת זו, מציעה החברה קשת רחבה של שירותים, ביניהם:  לובינג, יחסי ממשל, ניהול משברים ויזמות עסקית לחברות וארגונים מובילים במשק.

בחברה למעלה מ- 20 יועצים ומנהלי לקוחות בעלי מומחיות בתחומים הבאים : אנרגיה סביבה וחקלאות , פארמה ובריאות, שלטון מקומי ונדל"ן, בנקאות ופיננסים, תחבורה, תקשורת, תעשייה ומסחר, טכנולוגיה וחדשנות.

החברה נוסדה מתוך חזון ליצור תקשורת פתוחה בין זירות החברה והעסקים למקבלי ההחלטות , בשאיפה ליזום דיאלוג מקצועי ואתי בין העולמות הללו ובמטרה להצליח בשיפור הכלכלה והחברה. כמו במדינות דמוקרטיות ונאורות באירופה ובאמריקה, גם במדינת ישראל משמש הדיאלוג הפתוח, הנעשה בשקיפות, ככלי ניהול יעיל , פורה ומחולל שינוי .

חברת גלעד מובילה את לקוחותיה לקידום מהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, הבאים לידי ביטוי בשינויי חקיקה, רגולציה ובמעורבות בקביעת מדיניות. זאת בהתבסס על המחויבות לאיזון בין צרכי הציבור, הפעילות הפוליטית והפרלמנטרית, והאינטרסים העסקיים והחברתיים של הלקוחות ותוך השגת תוצאות משמעותיות במקצוענות, בשקיפות ובכפיפה לקוד האתי.

פרויקט לובינג בגלעד מנוהל באמצעות אנשי מקצוע מובילים, מוכשרים וחדורי מוטיבציה, הפועלים מול מקבלי ההחלטות בממשל ובזירה הציבורית. הלקוח שותף לתהליך ומעודכן בזמן אמת על ידי מנהל הפרויקט, כאשר העבודה מתבססת על תהליך מובנה, הכולל שותפות עם הלקוח בגיבוש המטרות, בחירת האסטרטגיה לטיפול, ניתוח הזירה הפוליטית הרלוונטית ובחירת הזדמנויות ליצירת שינוי, קביעת לוחות זמנים ומדדי הצלחה ובקרה.

אנו מאמינים כי הלובינג מהווה הזדמנות חדשה גם למגזרים חברתיים וענפים עסקיים שראו את עצמם "רחוקים או מרוחקים" מהמחוקק ומנציגי השלטון, להצליח להשמיע את קולם ולהשפיע על תהליכי קבלת ההחלטות, כאשר מקבלי ההחלטות מצידם יכולים בתבונה וללא משוא פנים להקשיב, להתייחס ללמוד ולהחליט.

מיום היווסדנו ובהתמדה לאורך השנים, אנו מקדשים את ערכי האמת, השקיפות והמקצוענות כנר לרגלינו וגאים לקחת חלק פעיל במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, ולהיות שותפים לקידום נושאים בעלי ערך ותועלת לציבור הרחב ובכך לפעול לשמירה על חברה בריאה וכלכלה חזקה, המאזנת בין הצרכים של הגורמים השונים, מתוך רצון ושליחות של כולנו להביא ליצירת מדינה טובה יותר לאזרחיה. 

דילוג לתוכן